Cadılar Okulu Kızları Oyunu

Hogwarts Girls
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Cadılar Okulu Kızları Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cadılar okulu kızları oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek cadılar okulu kızları oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
melisa oyun çok iyi 2023-05-05 14:41:59
adımı me yapıcan mükemmel 2023-04-27 08:31:26
Türkan Velizade oyun çok güzel amma çok çabuk bitiyo 2020-12-29 09:16:59
Yorum Yaz