Cadılar Bayramı Kostümleri Oyunu

BFF Witchy Transformation
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Cadılar Bayramı Kostümleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Canavar bayramı kostümleri oyunu makyaj yapma, elbise giydirme ve tırnak bakımı olmak üzere 3 farklı aşamadan oluşuyor. Bayram için yeni bir tarz denemek isteyen 3 prensese bu işlemleri sırayla gerçekleştirerek 9 bölümlük bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz. 

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında ruj, göz makyajı, göz rengi seçme ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafındaki pencerede görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak menü içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz.

El bakımı bölümünde ekranın alt tarafında oje rengi, deseni, yüzük ve kolye seçme menü butonları bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekler ekranın sağ tarafındaki pencere görünüyor. Bu menüleri kullanarak önce prenseslerin parmaklarına oje sürüp üzerine de desen çiziyorsunuz. Sonra da parmaklara yüzük ve bileklerine de bileklik takıyorsunuz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek cadılar bayramı kostümleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz