Büyüleyici Prensesler Oyunu

Enchanted Princesses
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Büyüleyici Prensesler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Büyüleyici prensesler oyunu ile kraliyet ailesi tarafından düzenlenen baloya davetli olan ve farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir kıza ait bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, takı, silah ve kanat seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek büyüleyici prensesler oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
GÜNEŞ madem böyle güzel elbiseler varmış başka oyunlarda neden koymuyolardı 2022-06-20 06:12:27
zeyyan oyun çok güzel 2022-06-19 08:07:09
Yorum Yaz