Blok Savaş Oyunu

Block Team Deathmatch
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Blok Savaş Oyunu Nasıl Oynanır ?

Blok savaş oyunu TEAM MODE, INDIVIDUAL MODE ve SNIPER MODE olmak üzere 3 farklı çatışma seçeneğine sahiptir. Team mode seçeneğinde takım savaşı yapıyorsunuz. Her iki takımda da 4'er asker bulunuyor. Vurulan askerler çatışma alanının başlangıç noktasından yeniden doğarak mücadeleye devam ediyorlar. ÇAtışma süresi 5 dakika olarak veriliyor. Bu 5 dakika içinde en fazla düşman askerini öldüren takım çatışmayı kazanıyor. Ayrıca süre bitmeden 20 tane düşman askerini öldüren taraf yine çatışmayı kazanmış sayılıyor. Individual mode seçeneğinde tek başınıza çatışmaya giriyorsunuz. Bu bölümde süre bulıunmuyor. 15 tane düşman askerini öldüren kişi çatışmayı kazanıyor. Sniper mode seçeneğinde sadece keskin nişancı tüfeği kullanarak çatışma yapılıyor. Bu seçenekte de süre bulunmuyor ve 15 tane düşman askeri öldüren kişi çatışmayı kazanıyor.

Blok savaş oyunu oynarken "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak askerinizi çatyışma alanında yönlendiriyorsunuz. Fareyi ekran üzerinde sürükleyerek görüş alanınızı değiştiriyorsunuz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş ediyorsunuz. "R" ile şarjörü dolduruyorsunuz. "F" ile el bombası atıyorsunuz. SPACE boşluk bırakma ile zıplıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde sürükleyerek askerinizi kontrol ediyorsunuz. Sağ taraftaki KURŞUN butonuna tıklayarak ateş ediyorsunuz. Zıplama ve şarjör doldurma butonlarına tıklayarak ta zıplayıp silahınıza mermi dolduruyorsunuz.

Çatışmaları kazandıkça puan topluyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak silah geliştirme bölümünden kullanacağınız silahları geliştiriyorsunuz. Burada aynı tür silahları aynı kareye sürükleyerek bir üst seviyede yeni bir silah elde ediyorsunuz.

Yorumlar
Demir koç ve Nehir koç çok güzeL ben bunu her gün oynarım 2022-03-27 06:29:19
Yorum Yaz