Başkana Eşya Atma Oyunu

Poke The Presidents
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Başkana Eşya Atma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Başkana eşya atma oyunu oynarken ekrana fare yada parmağınızla tıklayarak nesneleri fırlatıyorsunuz. Nesneler ekrana tıkladığınız noktaya fırlatılıyor. Trump, Hitler ve Kim Jong UN gibi dünya liderleri basın toplantısı yapmak için kameralar karşısına çıkıyor. Basın toplantısını takip eden vatandaşlardan biri yanında getirdiği buruşmuş kağıt parçaları, yumurta, domates, ayakkabı gibi nesneleri liderlere fırlatarak onları protesto ediyor. Nesneler liderlere isabet ettiğinde onları sinirlendiriyorsunuz.

Ekranın sol üst köşesinde 2 tane gösterge paneli görüyorsunuz. Üstteki gösterge liderlerin pest etme seviyesi ve alt taraftaki göstergede ise liderlerin sinir seviyesini takip edebiliyorsunuz. Basın toplantısının yapıldığı alanın sol tarafında kamera, dünya haritası, çiçek, lamba gibi eşyalar, orta tarafındaki kürsüde konuşma yapan liderler ve sağ tarafta ise liderin koruması bulunuyor. Nesneleri kameraya, lidere yada korumaya fırlatarak lideri sinirlendiriyorsunuz. Sol üst taraftaki sinir baremi dolduğunda lider basın toplantısına ara veriyor ve salondaki güvenlik sağlandığında tekrardan basın toplantısına devam ediyor.

Fırlattığınız her nesne için puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden basın toplantısının yapılacağı alana nesne, koruma ve fırlatılacak nesne satın alabiliyorsunuz. Yeni satın aldığınız nesneleri liderlere fırlattığınızda sinir etme katsayısı daha da artıyor. Lider pes ettiğinde basın toplantısının yapıldığı salonu terkediyor ve bir daha geri dönmüyor. Bundan sonra başka bir ülkenin lideri basın toplantısına başlıyor. Sizde yeni lidere nesne fırlatıp saldırı yaparak başkana eşya atma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz