Bardak Doldurma Oyunu

Drink Master
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Bardak Doldurma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bardak doldurma oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekranda aşağı yukarı doğru sürükleyerek şeşeyi deviriyorsunuz yada yukarı doğru kaldırıyorsunuz. Kumsalda tatil yapan turistlere değişik meyve aromalarından oluşan kokteyl hazırlıyorsunuz. Müşterilerin siparişlerini istedikleri oranda hazırlayarak görevi tamamlıyorsunuz. Ekranın alt tarafındaki masa üzerinde farklı boy ve şekillerde bardaklar bulunuyor. Bardakların üzerinde içeceklerin dolma sınırını gösteren çizgileri görüyorsunuz. BAzı bardakların üzerinde çizgiler tek renkli, bazılarında ise iki yada 3 renklidir. Her renk farklı bir işareti temsil etmektedir.

En alt kısımda görevi tamamlamak için verilen süre görünüyor. Bu süre bitmeden tüm görevleri tamamlayarak bölümü bitiriyorsunuz. BAzı bölümlerde trk bardak bazı bölümlerde 2, bazı bölümlerde de 3 tane bardağa içecek koyuyorsunuz. Sürenin sol tarafında bölümde kaç tane bardağa içecek koyacağınız görünüyor. Ekranın sol tarafında ise içecek şişeleri görünüyor. Dökeceğiniz şişeyi önce seçip sonra da aşağıya doğru devirerek bardak doldurma oyunu oynuyorsunuz. 

Eğer içecekler gösterilen sınırların çok üst veya altında dolarsa yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Mobil marketlerde Drink Master olarak ta bulunan bu uygulamayla nefis kokteyler hazırlayın.

Yorumlar
Azeri kizi puper 2022-06-03 18:27:06
asena harika 2022-05-25 16:04:36
Yorum Yaz