Asker Kıyafeti Giydirme Oyunu

Princess Military Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Asker Kıyafeti Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Asker kıyafeti giydirme oyunu ile orduya katılacak 2 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin üstüne tıklayarak makyaj yapma ve giysi butonları sayesinde 4 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında bulunan ruj, göz makyajı, saç modeli ve yanaklara sürülen yüz boyası menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler menülerin sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sol alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın yan taraflarındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için elbise, gözlük, şapka, eldiven ve kılıç seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 2 kız içinde gerçekleştirerek asker kıyafeti giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Ecenaz_Ucer5 oyun müp cnn türke bekliyoruz 2021-12-01 06:25:07
Yorum Yaz