Ada Fethetme 3 Oyunu

Trade Island
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ada Fethetme 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ada fethetme 3 oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Önce kendi topraklarınızda bulunan ağaçları keserek gemi inşa ediyorsunuz. İnşa ettiğiniz gemiye binerek düşman ülkelere saldırıp topraklarını işgal ediyorsunuz. Her ele geçirdiğiniz ülkedeki ganimetler alıyorsunuz ve kendi topraklarınıza getirerek paraya dönüştürüyorsunuz. Düşman ülkelerdeki ağaçları, madenleri ve tarım ürünlerini topluyorsunuz. Düşman ülkelerdeki askerleri öldürerek te ellerinde bulunan malzemelere el koyuyorsunuz. 

Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını, kasanızda bulunan para miktarını, deponuzda bulunan odun, maden ve tarım ürünleri sayısını görebilirsiniz. Tahtalarla yeni ticaret gemiler inşa edip ürünlerinizi satabilirsiniz.

Ekrandaki TOOL SHOP butonuna tıklayarak balta, çekiç, orak ve bahçe makası gibi aletlerinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz. PROP SHOP butonuna tıklayarak ta karakterinizin çantasını ve yürümesini geliştirebilirsiniz. 

 Adanıza hayvanat bahçesi, malzeme üretme dükkanları ve heykeller gibi yeni yerler inşa edebilirsiniz. Ada fethetme 3 oyunu oynarken sürekli olarak komşu ülkelere gidip ürünleri elde edin ve kendi topraklarınıza yeni binalar inşa ederek macera dolu anlar yaşayın.

Yorumlar
İsmimdenSanane Oyun müq 2024-06-26 12:45:19
isimsiz mükemmel oyun 2022-04-21 18:00:31
fidan hepnize merhaba arkadaslar qerkekten ben bu oyunu çok sevdim 2022-02-06 10:14:12
Yorum Yaz