3 Kız Giydirme Oyunu

Mix And Match Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

3 Kız Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

3 kız giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen prenseslere makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin üstüne tıklayarak 6 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında ruj ve fondaten sürme, göz makyajı ve lens seçimi yapıyorsunuz. Menü butonlarının sol tarafında açılan pencerede seçenekler görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her prenses içinde gerçekleştirerek 3 kız giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Sudenur Senturk Ben bu oyunu cok sevdim müthiş bir oyun, 2013-12-23 18:08:13
Yorum Yaz