2 Kişilik Mahjong Oyunu

Mahjong Duels
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

2 Kişilik Mahjong Oyunu Nasıl Oynanır ?

2 kişilik mahjong oyunu Mısır, Yunan, Roma, Maya, Çin ve Hint medeniyetleri olmak üzere 6 farklı bölümden oluşuyor. Her bölümde bulunan taşlar kendi medeniyetine ait yazı ve çizgilerle tasarlanmıştır.

İlk başlarken bir rakiple eşleşiyorsunuz. Ekrandaki tüm taşları sol üst köşedeki süre bitmeden ve rakibinizden önce bitirmeniz gerekiyor. Her yok etme işlemi sonunda puan kazanıyorsunuz. Skor tabelasını ekranın sol tarafından takip edebilirsiniz. Ekrandaki taşların 2 kenarı boş olanlar seçilebiliyor. Seçilebilen taşların üstüne fare yada parmağınızla tıklayarak ekranın sağ alt köşesine alıyorsunuz. Aynı taştan iki tanesini peşpeşe seçerek yok ediyorsunuz. Seçtiğiniz taşı geri almak, taşları yeniden karıştırmak ve ip ucu almak için ekranın sağ üst köşesindeki butonları kullanabilirsiniz. Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Puanlarınız bölüm seviyesini tamamlayınca bir sonraki seviyeye geçiyorsunuz. Her yeni seviyeye geçinde diğer bölümlerin kilidi açılıyor. Böylece farklı taşları yok ederek 2 kişilik mahjong oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
Kivi Oyun esnasında o kadar çok reklam çıkıyor ki oyunu keyifle oynamak mümkün değil. Donup kalıyor reklam yüzünden, saçma sapan sistem. Oyunda rakipten önce bitirdiğim halde karşı tarafın almış olması da enteresan. Mahjong sevdiğim bir oyun fakat bu site üzerinden tavsiye etmem. Eğlenmek için giriyoruz, sinir harbi yaşamak için değil. saniye başı reklam, el insaf! 2024-04-10 00:43:21
Yorum Yaz