Zorlu Bisiklet Parkuru 2 Oyunu

Riding Extreme 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Zorlu Bisiklet Parkuru 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zorlu bisiklet parkuru 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek sporcunuzu kontrol ediyorsunuz. Ekrana tıkladığınız sürece bisikletiniz hızlanıyor. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise aracınız yavaşlayarak duruyor. Parkurda sizden başka sporcular da bulunuyor. Diğer sporcuları teker teker geçerek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. 

Parkurda ağaçlar, kaya parçaları ve bariyerler bulunuyor. Bunlardan birine bile çarparsanız yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Diğer sporculara çarparsanız da hızınız azalıyor. 

Hızlanma bölgelerinden geçerek te hızınızı arttırabilirsiniz. Bu şekilde bitiş noktasına daha kısa sürede ulaşarak bölümü tamamlayabilirsiniz. Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden sporcunuza yeni kask ve formalar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha iyi malzemelerle başlayarak zorlu bisiklet parkuru 2 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
zehra knk oyun güzel ama çok reklam var cidden çok istemediğiniz halde emde 2023-09-18 16:02:00
Yorum Yaz