Yılbaşı Kıyafetleri Oyunu

Rainbow Girls Christmas Outfits
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yılbaşı Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yılbaşı kıyafetleri oyunu ile noel gecesi için farklı bir tarz denemek isteyen prenseslere makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin üstüne tıklayarak 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında ruj ve fondaten sürme, göz makyajı ve lens seçimi yapıyorsunuz. Menü butonlarının sol tarafında açılan pencerede seçenekler görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her prenses içinde gerçekleştirerek yılbaşı kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
SEBINE COK GUZEL GERCEKTEN COK BEYENDIM OYUNU 2022-03-28 13:38:25
Zehra Harika Çok keyifli 2022-03-24 11:49:30
lemy good 2022-01-01 10:12:47
Yorum Yaz