Tuğla Kırma 2 Oyunu

Jinn Dash
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tuğla Kırma 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tuğla kırma 2 oyunu oynarken bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarını cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek alt taraftaki tahtayı kontrol ediyorsunuz. Ekranın üst tarafında farklı renklerdeki bloklardan oluşan bir duvar bulunuyor. Alt tarafta ise topları yukarı doğru atan bir tahta bulunuyor. Toplar yukarı doğru gidip çarptıkları blokları parçalayarak yok ediyor. Yok olan blokların yeri boş kalıyor. Eğer yolladığınız küçük parça sizin kontrol ettiğiniz bloğun alt tarafına geçerse bir can hakkınızı kaybediyorsunuz. Toplamda 3 tane can hakkınız bulunuyor. Blokları yok ederek puan kazanıyorsunuz.

Ekranın üst tarafında bölümü tamamlamak için patlatmanız gereken blok sayısı görünüyor. Blokları yok ettikçe buradaki sayı değeri azalıyor. Buradaki sayı değeri kadar bloğu yok ederseniz bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Sarı renkli altın resminin yanında kazandığınız puan miktarı ve kalp resminin yanında ise can hakkı sayınız yazıyor. Puanlarınızı kullanarak sağa sola kontrol ettiğiniz tahtayı geliştiriyorsunuz.

Üst üste parçalama işlemi yaparsanız yukarı doğru atılan top sayısı artıyor. Ayrıca alt tarafta kontrol ettiğiniz tahtadan yukarı doğru ateş ederek blok parçalama işlemini hızlandırıyorsunuz. Bu sayede tuğla kırma 2 oyunu oynarken bölümleri daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar
DERYA çok güzel bir oyun herkese tavsye ederim 2021-07-11 13:28:07
Yorum Yaz