Tricky Master Oyunu

Tricky Master
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tricky Master Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tricky master oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak karakterinizi ileri geri ve sağa sola hareket ettiriyorsunuz. Ekrandaki çömelme tuşuna tıklayarak eğiliyorsunuz. Parmak tuşuna tıklayarak ta kapıları ve dolap kapaklarını açıyorsunuz. Nesneleri alıp bırakıyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak hareket ediyorsunuz. Sağ tarafındaki eğilme ve parmak butonlarına tıklayarak ta çömelme ve tutma bırakma işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek yönünüzü ayarlayabilirsiniz.

Her bölümde evde farklı bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sonra da çıkış kapısından dışarı çıkarak evden kaçıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinde bulunan haritadan kendi konumunuzu, babaannenin konumunu ve evdeki odaları inceleyebilirsiniz. Bölüm başlarken yapacağınız görev ekranın üst tarafında yazıyor. Babaanneye yakalanmadan görevi tamamlayıp evden dışarı çıkmanız gerekiyor.

İlk bölümde misafir odasına masanın üzerindeki iksiri alıyorsunuz. Sonra da iksiri mutfağa götürüp bıraktıktan sonra evden dışarı çıkıyorsunuz. İkinci bölümde yatak odasına gidip dolaptaki fare kapanını alıyorsunuz. Sonra da oturma odasında bulunan masanın üzerindeki gazetenin altına fare kapanını saklayarak evden dışarı çıkıyorsunuz. Bu işlemleri yaparken evde sürekli olarak dolaşan babaanneye yakalanmamanız gerekiyor. Her bölümde babaanneden gizlice yazılı olarak verilen görevleri tamamlayarak tricky master oyunu oynamalısınız. Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden yeni karakterler satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Kızgın hocadan kaçıyom Öncelikle biraz zor Fakat eğlenceli 2023-05-22 15:18:46
Yorum Yaz