Taksi Şoförü 2 Oyunu

Taxi Driver Simulator
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Taksi Şoförü 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Taksi şoförü 2 oyunu oynarken bilgisayarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak arabayı sürüyorsunuz. Araba ileri yönde giderken ekrandaki vites kolu üzerinde "D" harfi yazıyor. Eğer arabayı geri doğru sürmek isterseniz vitesi değiştirip "R" harfinin görünmesini sağlamalısınız. Alt taraftaki panelden arabanın hızını ve yakıt deposunun durumunu ve üst taraftaki navigasyon penceresinden de gideceğiniz rotayı takip edebilirsiniz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki gaz ve fren pedallarına tıklayarak arabayı ilerletip durduruyorsunuz. Sol taraftaki direksiyon panelini kullanarak ta arabayı sağa sola döndürüyorsunuz. 

FREE MODE serbest sürüş ve WORK MODE bölümlü olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Work mode 80 bölümden oluşuyor. Durağa gelen telefonla beraber müşterilerin bulundukları konuma gidiyorsun ve müşterilerinizi arabanıza alıyorsunuz. Müşterilerinizi alacağınız ve bırakacağınız noktalar arabanızın ön tarafındaki ok işareti ile size gösteriliyor. Yolda kavşaklardan ve 4 yollardan geçerken dikkat etmenizta gerekiyor. Diğer araçlar pek trafik kurallarına uymadan hareket ediyorlar. Sizin kavşağa yaklaştığınızda hızınızı azaltmanız gerekiyor. Böylece kaza yapmadan güvenli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Serbest sürüşte ise yolcular şehrin daha uzak bir bölgesinde sizi bekliyor. Önce şehir turu yapıp yolcuların bulundukları konuma gidiyorsunuz. Sonrada yolcuları istedikleri yere götürerek bölümü tamamlıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak GARAGE bölümündebulunan 10 farklı arabadan istediğinizi satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güvenli ve daha hızlı bir arabayla başlayarak taksi şoförü 2 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
fırat özdemir oyun müq harika dünyanın en güzel oyunu vay be 2024-04-17 17:02:09
berre oyun çok güzeldi ama yavaşlamıyordu 2023-08-23 19:01:09
zehra oyun berbat taksi şoförü 1 daha güzel bence onu oynayın bu oyundan daha iyi 2023-07-04 06:38:18
fatma mükemel oyun 2021-09-04 18:08:35
berre oyun çok güzel kendimiz yönetebilseydik daha güzel olurdu 2021-09-04 05:53:50
Yorum Yaz