Süper Tavşan Oyunu

Super Bunny Man
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Süper Tavşan Oyunu Nasıl Oynanır ?

Süper tavşan oyunu tek ve iki kişilik versiyonlarıyla karşınıza geliyor. Bilgisayarlarda hem tek hem de çift kişilik versiyonları bulunuyor. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise sadece tek kişilik versiyon bulunuyor.

Tek kişilikte "A, D" tuşlarıyla sağa sola ilerliyorsunuz. "W" tuşuyla da yukarı dığru zıplıyorsunuz. Çift kişilikte ise 2. kişi yön tuşlarını kullanıyor. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafındaki sağ, sol ve yukarı butonlarına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

Parkurlar engeller, basamaklar ve uçurumlardan oluşuyor. Hayvanı yukarı doğru zıplatıp engeller ve basamakların üzerinde atlatmanız gerekiyor. Ayrıca boşluklardan oluşan uçurumlardan aşağıya düşerseniz yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme yeniden başlamak durumunda kalıyorsunuz. Parkurda ilerlerken havada asılı olan havuçları toplamanız gerekiyor. Parkurun sonuna ulaşıp çıkış kapısına doğru uçarak bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak süper tavşan oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak karakterinizin boyunu ve ağırlığını arttırabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha büyük bir karakterle başlayarak maceraya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
:)HİRA:) oyun çok güzel 2023-11-23 12:48:19
Yorum Yaz