Stormfall Saga Of Survival Oyunu

Stormfall Saga Of Survival
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Stormfall Saga Of Survival Oyunu Nasıl Oynanır ?

Stormfall saga of survival oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Ormanda dolaşarak odun parçalarını, madenleri ve yiyecekleri topluyorsunuz. Topladığınız yiyecekler sağ alt köşedeki BACKPACK çantada görünüyor. Bu çantanın üzerine tıkladığınızda açılan pencereden topladığınız malzemeleri ve adet sayılarını görebilirsiniz. Çantadan elinize bir malzeme almak için önce malzemenin üzerine tıklayıp sonra da sonra da EQUIP butonuna tıklamanız gerekiyor. Sağ taraftaki çömelme butonuna tıklayarak eğiliyorsunuz.

Ormanda dolaşırken önce karşınıza ev ve tamirhane çıkıyor. Topladığınız odun ve madenleri kullanarak evin yıkık olan kısımlarını tamir ediyorsunuz. Evin içine yeni makina tezgafları ekleyip yeni malzemeler üretiyorsunuz. Bu malzemeleri kullanarak medeniyetinizi geliştiriyorsunuz.

Ekranın sol üst köşesindeki göstergelerden karakterinizin kalan enerjisini, su miktarını ve gücünü takip edebilirsiniz. Ormandaki meyveleri toplayıp hayvanları öldürerek karakterinizin karnını doyuruyorsunuz. Stormfall saga of survival oyunu oynarken sürekli olarak karakterinizin enerjisini ve su seviyesini yüksek tutup hayatta kalmasını sağlamalısınız.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz