Siyah Beyaz Mahjong 2 Oyunu

Mahjong Black And White 2 Untimed
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Siyah Beyaz Mahjong 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Siyah beyaz mahjong 2 oyunu ile üzerinde aynı resim olan siyah ve beyaz taşları peşpeşe tıklayarak yok ediyorsunuz. Herhangi bir çiçekli taşı karşıt renkli herhangi bir çiçekli taşla eşleştirebilirsiniz. Bu durum üzerinde mevsim resmi olan taşlar için de geçerlidir.

Her eşleştirme işlemi sonucunda puan kazanıyorsunuz. Tüm ekranı ne kadar kısa sürede temizlerseniz o kadar ekstra puan hanenize ilave ediliyor. Toplam puanınız ekranın sağ tarafında görünüyor.

Yine ekranın sağ tarafında bulunan İPUCU butonuyla yardım alıyorsunuz. KARIŞTIR butonuna tıklayarak taşları yeniden diziyorsunuz. Bu işlemler sonucunda puanınız siliniyor. ARKA PLAN butonuna tıklayarak taşların arka tarafında bulunan resmi değiştiriyorsunuz. Ayrıca ses açma kapatma ve tam ekran butonlarını kullanıp tam konsantre olarak siyah beyaz mahjong 2 oyunu oynayabilirsiniz. Menü sayfasından SEVİYE SEÇİMİ ve yerleşim planını ayarlayabiliyorsunuz. Tüm ekranı temizleyince bölümü tamamlıyorsunuz ve sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Her yeni bölüm bir öncekinden daha zor olarak karşınıza çıkıyor. Bu dikkat geliştirici zeka uygulaması ile keyifli vakit geçirmenizi diliyoruz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz