Şişme Mont Modası Oyunu

Puffer Jacket Divas
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şişme Mont Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şişme mont modası oyunu ile soğuk kış aylarında farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan her bir prenses kıza ait makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı, kaban ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek şişme mont modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
muhammet telha oyun çok gözeldir. 2023-04-20 15:21:33
doğa seven oyun tek kelimeyle mükemmel 2023-01-30 09:03:16
Kıvılcım çok iyi 2023-01-28 11:11:30
Yorum Yaz