Seviyeli Labirent Oyunu

Maze
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Seviyeli Labirent Oyunu Nasıl Oynanır ?

Seviyeli labirent oyunu EASY kolay, MEDIUM normal, HARD zor ve RANDOM rastgele olmak üzere 4 aşamadan oluşuyor. Her aşamada 40'ar bölümden oluşuyor. Toplamda 120 bölümlük bir bulmaca macerası sizi bekliyor.

Bölümler kolaydan zora doğru bulmacanın büyüklüğü ve karmaşıklığına göre ayırt ediliyor. Bulmaca sayfası büyüdükçe yollar da fazlalaşıyor ve bu şekilde zorlaşıyor. Her bölümde ekranda içi dolu ve içi boş iki tane yuvarlak daire bulunuyor. İçi dolu olan daire başlangıç noktası ve içi boş olan daire ise bitiş noktasını belirtiyor. Başlangıç noktasından bitiş noktasına doğru bir çizgi çizerek bölümleri tamamlıyorsunuz. 

Çizgi çizme işlemini bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek gerçekleştiriyorsunuz. Çizgi koridorların içinden geçerken kendiliğinden devam ediyor. Kavşak yada kesişme noktalarına geldiğinde ise çizme işlemi sonlanıyor. Bu durumda çizginin ne yöne gideceğine karar vererek çizgi çizme işlemine devam ediyorsunuz. Eğer yanlış çizerseniz de tersi yönde çizgi çizerek geriye doğru hareket ediyorsunuz. Her bölümü bu şekilde en kısa sürede ve en az hamleyle tamamlayarak seviyeli labirent oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
biri iyi 2023-01-30 23:56:37
Yorum Yaz