Labirentte Balon Patlatma Oyunu

Balloon Maze
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Labirentte Balon Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Labirentte balon patlatma oyunu ile kapalı ve içi duvarlarla bölmelere ayrılmış olan platformda bulunan renkli topları yok etmeye çalışıyorsunuz. Fare yada parmağınızla platformu sağa sola döndürerek hareket ettirin. Platformun içinde bulunan BEYAZ TOP renkli toplara çarptıkça topları yok ediyor. Platform içindeki tüm toplar yok olduğunda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Platformu döndürdükçe hem beyaz top hareket ediyor hemde platform içinde bulunan ve patlamamış olan renkli toplar hareket ediyor. 

Platformun bazı bölgelerinde mavi ve kırmızı renkli delikler bulunuyor. Beyaz top herhangi bir mavi yada kırmızı delikten içeri girdiğinde diğer taraftaki mavi yada kırmızı delikten dışarı çıkarak topları yok etmeye devam ediyor. Bu şekilde platformdaki tüm topları yok edip bölümü tamamlayarak babirentte balon patlatma oyunu oynamayı tamamlayın. 

Ekranın üst tarafında toplam yok ettiğiniz top sayısı ve level sayısı görünüyor.

Yorumlar
Cemre OYUN SÜPER YA ÜSTELİK ÖLÜM DE YOK ŞAHSEN BEN BAYILDIM SİZLERİ BİLEMEM DEMEK Kİ BU OYUN BAYA ESKİ ÇÜNKÜ BETÜL ARKADAŞIMIZ OYUNU 2011 DE OYNAMIŞ DEMEK Kİ BU OYUN YENİ OYUNLARA EKLENMESEYMİŞ BU OYUNUN OLDUĞUNU RUHUMUZ BİLE DUYMIYCAKMIŞ 2021-05-28 21:00:00
naz oyun çok çok çok güzel şahsen çok beğendim ayrıca eylencelide oyun 2021-05-24 18:05:32
betül çok güzel bir oyun 2011-05-14 13:41:37
Yorum Yaz