Şeker Mahjong Oyunu

Mahjong 3D Candy
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şeker Mahjong Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şeker mahjong oyunu ile üzerinde aynı renk ve desen olan taşlara sırayla tıklayarak yok olmalarını sağlıyorsunuz. Ekrandaki taş bloğunu sağa sola ve yukarı aşağı döndürerek 360 derece inceleyebilirsiniz. Bu işlemi bilgisayarda fareyle, cep telefonları ile mobil tabletlerde ise parmağınızı ekranda sürükleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz taşları ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Tüm ekrandaki taşları yok etmeniz için toplamda 6 dakikalık süreniz var. Her yok etme yada patlatma sonunda puan kazanıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesindeki TIME kısmında kalan sürenizi ve sağ üst köşedeki SCORE kısmında ise kazandığınız puanı takip edebilirsiniz. Bunun için kısıtlı sürede daha çok puan kazanmak için taşların üzerine seri bir şekilde tıklayıp taşları yok etmeniz gerekiyor. Ekrandaki taşlar bittiğinde halen daha süreniz kaldıysa bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Tüm bölümleri seri bir şekilde tamamlayıp mümkün olan en yüksek puanı kazanmaya çalışarak şeker mahjong oyunu oynayın. 6 dakikalık süre bittiğinde ekranda rekorunuz yazıyor. Her yeni oyunda rekorunuzu egale ederek kendinizi geliştirin.

SHUFFLE butonuna tıklayarak taşları yeniden dizebilirsiniz. MOVE LEFT butonuna tıklayarak şekli sola ve MOVE RIGHT butonuna tıklayarak ta şekli sağa döndürebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz