Şehir Sürücüsü 2 Oyunu

City Car Driving
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şehir Sürücüsü 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şehir sürücüsü 2 oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak arabayı ileri geri hareket ettirip sağa sola yönlendirebilirsiniz. SPACE "boşluk bırakma" tuşuyla da drift çekebilirsiniz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki gaz ve fren pedallarına tıklayarak arabayı ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Sol taraftaki sağ ve sol yön butonlarına tıklayarak arabayı sağa sola döndürüyorsunuz. DRIFT butonuna tıklayarak ta arabayı asfalt zemin üzerinde kaydırıyorsunuz.

Şehir sürücüsü 2 oyunu oynamaya başladığınızda meydanda doğuyorsunuz. Arabayı meydanda sürerken farklı görev kapıları karşınıza çıkıyor. Bu görev kapılarının üstüne geldiğinizde ekranda yapmanız gereken görevi anlatan bir metin çıkıyor ve metnin altında ise göreve başlamak için START butonu bulunuyor. Bu butona tıklayarak görevi tamamlamaya başlıyorsunuz.

Karşınıza çıkan görevler; belli bir süre içerisinde parkur üzerinde belirtilen noktalardan geçip bitişe ulaşmak, arabayı kullanarak futbol ve bowling maçı yapmak, zorlu ve engelli parkurda araba kullanmaktan oluşuyor. Her bir görevi yerine getirip tamamlamaya çalışarak eğlenceli ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
şükrü çok güzel 2024-03-02 09:13:28
Yorum Yaz