Sebze Meyve Patlatma 3 Oyunu

Garden Tales 3
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sebze Meyve Patlatma 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sebze meyve patlatma 3 oyunu farklı renklerde ve türlerden oluşan bahçe ürünlerinden meydana geliyor. Aynı renk ve şekildeki ürünlerden en az 3 yanesini yan yana yada alt alta getirerek yok etme işlemi gerçekleştirin. Tek seferde 3'ten fazla yok etme işlemi gerçekleştirirseniz ekstra özellikler kazanıyorsunuz. Bu sayede komple satır yada komle sütünu yok ederek tek seferde daha çok puan kazanıyorsunuz.

Her bölümü başarıyla bitirmek için bölüm başlarken verilen görevleri, sınırlı sayıda hamle kullanarak tamamlıyorsunuz. Ekranın sol tarafında MOVES kısmında kalan hamle sayınız, TASK kısmında bölümü tamamlamanız için gerçekleştirmeniz gereken görev ve POINTS kısmında ise toplam puanınız görünüyor. Her yeni bölüme başladığınızda yeni bir hedef ve yeni hamle sayısı veriliyor. Siz verilen hedefleri en az hamle sayısı ile tamamlayarak sebze meyve patlatma 3 oyunu oynayın ve mümkün olan en yüksek puanı toplayın.

Puanlarınız belli bir değere ulaştıkça ve bölümlerde ilerledikçe kekleri yeniden dizme yada ip ucu gibi ekstra özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Bu yeni kazandığınız özellikler ise ekranın sağ tarafında görünüyor. 

Yorumlar
yasmin çok eylencelibir oyun tavsıye ederım 2023-04-02 17:43:29
Yorum Yaz