Linkler

Sizin için internet üzerinden TV kartı kullanmadan radyo ve televizyon izleyebileceğiniz, yeni çıkan dizi ve sinema filmlerinin fragmanlarını takip edebileceğiniz ve tüm yerli dizileri içerisinde barındıran siteleri bir araya topladık.

Şimdi Rekoroyun.com’un size özel tavsiye ettiği birbirinden güzel siteleri kısaca inceleyelim;

Canlı Tv

Canlitv.com sitesi içinde yerli ve yabancı radyo ve televizyon kanalları bulunur. Bu yayınlar yasal olarak yayıncı kuruluşlardan izin alınarak eklenmiştir. Canlı Tv tarafından özel oluşturulan teknik alt yapı sayesinde kanal ve radyo yayınlarının site ziyaretçilerine ulaşırken kesilmesi önlenmiştir. Yine uzman personel tarafından geliştirilen özel sistem sayesinde HD kalitesinde radyo ve televizyon yayınları ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur.

Canlı tv izlemek için tıklayın : Canlı Tv

Fragmanlar

En son yayınlanan ve yayınlanacak olan yerli diziler ile yerli ve yabancı sinema filmlerinin fragmanları bulunmaktadır. Projeden sorumlu uzman ekip tarafından geçmişte yayınlanan yerli dizilerin ve her an güncel olarak takip edilen yeni dizilerin fragmanları ilk önce bu sitede yayınlanmaktadır. Yine aynı şekilde geçmişte vizyona giren ve girecek sinema filmlerinin de fragmanları uzman ekip tarafından siteye eklenmektedir.

Dizi ve sinema fragmanı izlemek için tıklayın : Fragmanlar

Dizi izle

Yerli diziler ile yerli-yabancı sinema filmlerini bir arada bulabilirsiniz. Geçmişte yayınlanmış ve güncel olarak halen daha devam eden dizilerden oluşan dev bir dizi arşiv sitesi diyebiliriz. Bunun yanında yerli ve yabancı sinema filmleri kategorilere ayrılarak ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur.

Dizi ve sinema filmi izlemek için tıklayın : Dizi izle

 

Farklı kategorilerde birbirinde güzel siteleri bu listeye eklemeye devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.