Sanalika Oyunu

Sanalika
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sanalika Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sanalika oyunu oynamaya başlamadan önce sisteme mail, Facebook ve Google hesaplarınız üzerinden kayıt yapıyorsunuz. Sonra kendinize bir karakter tasarlayarak sokaklarda dolaşmaya başlıyorsunuz. İlk başta uygulama size 200 altın para veriyor. Bir diğer para birimi de elmastır. Gerçek para ile altın para satın alabilirsiniz. Uygulamaya 10 gün boyunca her gün girerek 30 elmas kazanabilirsiniz.

Uygulama farklı cadde, plaj ve sokaklardan oluşuyor. Karakterinizi sokakların giriş ve çıkışlarında yol üzerindeki ok işaretlerin üzerine getirdiğinizde ekranda kahverenkli bir ok işareti daha görünüyor. Bu ok işaretinin üzerine tıkladığınızda diğer caddeye geçiş yapıyorsunuz. Sokaklar ana caddeden oluşuyor. Cadde üzerinde restoran, kafe, mağaza ve kuaför gibi dükkanlardan bulunuyor. Karakteriniz dükkanların giriş kapısına geldiğinde yine ekrana OK işareti çıkıyor. Yine bu OK işaretlerinin üzerine tıklayarak dükkanlara girip çıkabiliyorsunuz. Altın paralarınızı kullanıp bu dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz.

Uygulamadaki kişiler gerçek insanlardan oluşuyor. Alt taraftaki alana mesaj yazarak diğer kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde diğer insanlarla online ortamda tanışarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Karakterinizi sürekli geliştirip uygulamada sosyal statünüzü geliştirerek sanalika oyunu oynayabilirisiniz.

Yorumlar
Hatcik güzel 2023-04-14 14:45:54
Yorum Yaz