Red Ball 7 Oyunu

Red Ball Christmass Love
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Red Ball 7 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Red ball 7 oyunu bilgisayarlarda A, S, D, W ve yön tuşlarıyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan yukarı ok tuşu ve sol alt köşesinde bulunan sağ ve sol ok tuşlarına tıklanarak oynanıyor.

Parkurun başlangıç noktasından itibaren kırmızı top ile beraber bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Her parkurda havada asılı olan yıldızları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Parkurun en zorlu bölgesine saklanmış olan anahtarı alarak bölümü tamamlamanız gerekiyor. Yine parkurda ilerlerken sevgiline götürmek için hediye paketlerini toplaman gerekiyor. Havadaki yıldızların hepsini toplayarak bölümü 3 kırmızı kalple tamamlayın.

Bu seferki maceramızda noel tatili için gelip yılbaşı aşkı yaşamak isteyen kırmızı topumuza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kırmızı top aşk yaşayacağı sevgilisine ulaşması için bölümlerden oluşan uzun bir yolculuğa çıkıyor. Yolculuk sırasında kötü karakterli siyah kare düşmanlarından saklanması gerekiyor. Siyah kareleri gördüğünüzden onların üzerinden zıplayarak yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Parkurun değişik noktalarına siyah kareler tarafından yerleştirilmiş testereler bulunuyor. Bu testerelerin de üzerinden zıplayıp geçerek red ball 7 oyunu oynamaya devam edin. Her bölümün sonunda kırmızı bayraklı bitiş noktası bulunuyor. Bitiş noktasına ulaşmadan önce tuzaklara ve siyah karelere yakalanırsanız yada boşluklardan aşağıya düşerseniz yanıyorsunuz. Yandığınızda aynı bölüme yeniden başlamanız gerekiyor. Her bölümü dikkatlice bitirip tüm bölümleri tamamlayarak sevgilinize kavuşun.

Yorumlar
yağmurun arkadaşı merhaba arkadaşlar oyunu herkese tavsiye ederim ama 5 . seviye acayip zor ben geçemiyorum 2022-03-17 17:24:50
YAĞMUR arkadaşlar oyun çok güzel benden size tavsiye oynayın 2022-03-11 21:21:01
Yorum Yaz