Ralli Şampiyonu Oyunu

Rally Champion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ralli Şampiyonu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ralli şampiyonu oyunu oynarken bilgisayarlarda "A, D" ve sağ sol yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ ve sol tarafına tıklayarak yarış arabasını kontrol ediyorsunuz.

Dünyanın değişik ülkelerinde tasarlanmış 10 farklı parkurda araba yarışı turnuvası yapıyorsunuz. Her turnuvaya sizinle beraber 10 tane yarış arabası katılıyor. Her yarışta tüm rakiplerinizi geçip lider olarak bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor. PArkur üzerinde bulunan hızlanma bölgelerinden geçerek arabanızın hızını yükseltebilirsiniz. Böylece rakiplerinizi daha kolay geçip aradaki mesafeyi arttırabilirsiniz. Diğer yarış arabalarına çarparsanız yada parkurdan dışarı çıkarsanız hızınız azalıyor. Bu durumda rakipleriniz sizi geçerek sıralamadaki yerinizi geriletiyor. 

Ekranın üst tarafından sıralamanızı ve sağ üst köşedende parkurun haritasını takip edebilirsiniz. Parkuru tamamladığınızda tüm yarışçıların sıralaması ekranda görünüyor. Her parkurda farklı bir strateji geliştirip yarışları kazanarak ralli şampiyonu oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Yorumlar
MİRAÇ Abi bilgisayarda oynuyorum tek bu çekiyor 50 turun 35-40da 1. oldum Fatih in dediği gibi çok güzel vallaha ben bu oyunu seviyorum ve hiç sıkılmıyorum RALLY CHAMPİON YAZAN MİRAÇ GÖKSU ŞAHİN 5255 2024-04-12 10:00:09
fatih çok güzel vallaha 2023-01-15 19:38:54
Yorum Yaz