Penguen Fırlatma 2 Oyunu

Bounces Masters Online
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Penguen Fırlatma 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Penguen fırlatma 2 oyunu ile yüksek kayanın üstünden aşağıya düşen hayvana sopa ile vurarak en uzak mesafeye yollamaya çalışın. Ekrana ilk tıkladığınızda penguen kayadan aşağıya düşmeye başlıyor. İkinci kez tıkladığınızda ise sopayla hayvana vurarak fırlatma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

İlk vurma anında hayvan havaya doğru yükseliyor ve belli bir yüksekliğe ulaşınca aşağıya doğru süzülmeye başlıyor. Yerde güneşlenen fok balıkları bulunuyor. Fırlatılan hayvan fok balıklarının üzerine, kar birikintilerine ve altın yığınlarından oluşan maden yataklarına çarptığında hızlanarak daha uzağa gidiyor. Havada bulunan altınları toplayarak kasanızda para biriktirin. Ayrıca gittiğiniz mesafeye göre de kasanıza ekstra para aktarılıyor.

Kasanızda bulunan para miktarına göre market bölümünden daha güçlü sopa, hızlı uçma ve daha yükseğe zıplama gibi özellikler satın alarak penguen fırlatma 2 oyunu oynamaya devam edin. Özelliklerinizi en yüksek seviyeye getirerek tek seferde tüm parkuru uçarak tamamlayın. 

Yorumlar
Ömürhan ÇAYIR bence güzel 2021-05-28 16:10:07
ALİ TALHA KARAYİĞİT harika 2020-11-11 11:19:10
Yorum Yaz