Ortaçağ Krallığı Oyunu

Idle Medieval Kingdom
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ortaçağ Krallığı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ortaçağ krallığı oyunu BUILD, WARRIORS, ATTACK LİST ve MARKET olmak üzere 4 farklı kısımdan oluşuyor. BUILD menüsüne tıklayıp ülkenin gelişmesi için binalar ve yapılar inşa ediyorsunuz. Bu yapılar FARM çiftlik, LAMBERMILL marangozhane, BLACKSMITH demir atelyesi, WORKSHOP sanayi sitesi, ALCHEMIST kimya labaratuvarı, LIBRARY kütüphane, COWHOUSE ahır, BREWERY bira fabrikası ve TAMPLE kaleden oluşuyor. Çiftlikte ve atelyelerde ürettiğiniz ürünleri satarak para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak yeni binalar inşa edebilirsiniz yada askerler çıkartarak ordunuzu oluşturabilirsiniz.

WARRIORS menüsünden yeni askerler çıkartabiliyorsunuz. Buradaki askerler kılıçlı süvariler, okçu ve zırhli birliklerden oluşuyor. ATTACK LIST kısmından da düşman ülkelerin konumunu inceleyip saldırı gerçekleştiriyorsunuz. Bu menüyü kullanarak düşman ülkelerle savaş yapıp topraklarınızı genişletiyorsunuz. Yeni yerler fethettikçe ganimet olarak para ve elmas kazanıyorsunuz. Bina yapmak, asker çıkarmak ve diğer ülkelere savaş açmak için hem paraya hem de elmasa ihtiyacınız var. Bunun içinde çiftlik ve üretim atelyelerinizde daha çok malzeme üretip satış yapmalısınız. Çiftlik ve üretim atelyelerini UPGRADE kısmından geliştirip daha kısa sürede daha çok ürün elde edebilirsiniz.

Ortaçağ krallığı oyunu oynarken sürekli olarak hem binalarınızı geliştirip hem de üretim atelyelerinizi geliştirerek ülkenizi bölgenin en büyük gücü haline getirebilirsiniz. MARKET kısmından da istediğiniz pazarda istediğiniz ürünü satabilirsiniz yada elinizde bulunan herhangi bir ürünü satarak para kazanabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz