Orman Doktoru Oyunu

Jungle Doctor
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Orman Doktoru Oyunu Nasıl Oynanır ?

Orman doktoru oyunu ile vahşi doğanın sakinlerini teker teker sağlık kontrolünden geçiriyorsunuz. Bu uygulama ile burnu tıkanan filin burnunu, kulakları iltihap kapan tilkiyi, dişleri çürüyen ve kırılan aslanı iyileştiriyorsunuz. Yılan yumurtasını kontrollü bir şekilde kırıp içinden yavru yılanı çıkartın ve muayene ederek sağlık kontrolünden geçirin.

Her tedavi sürecinde ekranın alt tarafında bulunan tıbbi malzemeleri soldan sağa doğru sırayla kullanıyorsunuz. Kullanacağınız malzeme hafif titreyerek kendini belli ediyor. Menü sayfasında tedavi edeceğiniz hayvan parlak renkli diğerleri sönük renkli olarak görünüyor. Parlak renkli hayvanın üzerine tıklayarak orman doktoru oyunu oynamaya başlayın. Önce filin üzerine tıklayın. Ekrandaki el işaretinin gösterildiği noktayı seçtiğiniz malzemeyle tedavi edin. Burnu tıkanan filin burnundaki sümüğü temizleyin. Fare kapanıyla fareleri yakalayın. Traş makinesiyle burun kıllarını kesin. Cımbızla karıncaları çıkartın. Bol suyla burnu temizleyerek filin tedavi sürecini tamamlayın. Her işlemden sonra, bir sonraki hasta hayvanı tedavi etmek için ekranın sağ üst köşesindeki OK butonuna tıklamanız gerekiyor.

İkinci olarak tilkinin kulaklarını tedavi ediyorsunuz. Önce pireleri ve bitleri yok ediyorsunuz. Sonra ilaçlı pamuk ve kremle yaraları iyileştirip suyla tilkinin kulaklarını temizleyin. Üçüncü adımda yılan yumurtasını kırıp yavru yılanı suyla yıkayıp kurulayın ve aşı vurarak doğal yaşama bırakın. Son aşamada ise hasta aslanın ağzını bir diş hekimi gibi tedavi edin. Çürüyen dişleri yenileriyle değiştirin. Kırık olanlara dolgu yapın. Sararmış dişeleri diş fırçasıyla yıkayın ve ağzında biriken kalıntıları tek tek temizleyin.

Yorumlar
ayşe çok güzeldi ama elimi çok fazla yordu ben bilgisayardan giriyorum 2020-12-19 19:42:59
esma bilgen harika 2020-12-19 08:58:06
Yorum Yaz