Ordu Kaçış Oyunu

Count Stickman Masters
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ordu Kaçış Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ordu kaçış oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek askerlerinizi kontrol ediyorsunuz. Parkura bir tane askerle başlıyorsunuz. Askerinizin elinde de sadece basit bir tabanca bulunuyor. Düşman bölgesinde bulunan askeriniz kendi bölgesine doğru koşmaya başlıyor. Askerinizin arkasından düşman askerleri koşuyor. Askeriniz arkasına dönerek düşman askerlerine ateş edip onları öldürmeye çalışıyor. 

Askerinizin koştuğu parkurda asker sayısı arttırma ve azaltma kapıları ile sabit veya hareketli tuzaklar bulunuyor. Askeriniz "+10" ve "x2" gibi kapılardan geçerek ordunuzun sayısını arttırıyor. "-5" veya "/2" gibi kapılardan geçerek te ordunuzun sayısını azaltıyor. Ayrıca parkurda bulunan tuzaklara yakalanan askerleriniz ölüyor. Bu durumda da ordunuzdaki asker sayısı azalmış oluyor. Askerleriniz parkurun sonuna ulaştığında siperin arkasına saklanıyor. Siperden karşıdan gelen askerlere ateş ederek hepsini öldürüyorlar. Tüm düşman askerlerini etkisiz hale getirdiğinizde bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak başlangıç asker sayınızı ve puan kazanma miktarını geliştirebiliyorsunuz. Böylece sonraki savaşlara daha çok askerle başlayarak ordu kaçış oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz