Offroad Motor Yarışı Oyunu

Moto Bike Offroad Racing
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Offroad Motor Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Offroad motor yarışı oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak arası parkur üzerinde ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Ayrıca araç havada iken dengesini sağlayıp parkura düz bir şekilde düşmesini sağlıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ tarafındaki oklara tıklayarak aracı ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Sol tarafındaki butonlara tıklayarak ta aracın dengesini sağlıyorsunuz.

RACING MODE ve LEVEL MODE olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor. Racing Mode seçeneğinde parkur üzerinde yarış yapıyorsunuz. Parkura sizinle beraber 4 yarışçı katılıyor. Rakiplerinden önce parkurun sonundaki bitiş noktasına ulaşarak bölümü tamamlıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki göstergeden parkurun uzunluğunu ve yarışçıların parkur üzerindeki konumlarını, sol üst köşeden ise sıralamayı takip edebilirsiniz. Parkurda ilerlerken kaza yapıp aracı parçalarsanız yanıyorsunuz. Ayrıca parkuru lider olarak tamamlayamazsanız da aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Parkuru birincilikle tamamlarsanız bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Level mode seçeneği bölümlerden oluşuyor. Her bölümü rakipleriniz olmadan tek başına tamamlıyorsunuz. Parkurlar tuzaklar ve engeller ile doludur. Aracınıza zarar vermeden parkurun sonundaki bitiş noktasına ulaşarak bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça ödül olarak para kazanıyorsunuz. Paralarınızı kullanarak SHOP bölümünden daha güçlü ve hızlı araçlar satın alabilirsiniz.

Yorumlar
veysi bu oyun çok güzel ama w yi kullanmak zor 2024-05-12 12:51:49
Yorum Yaz