Mini Survival Oyunu

Mini Survival Challenge
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mini Survival Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mini survival oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek karakterinizi kontrol ediyorsunuz. Her bölüme sizinle beraber 10 yarışmacı katılıyor. Amacımız ölmeden hayatta kalma mücadelesi vererek bölümü birincilikle tamamlamaktır. Her bölümde farklı bir parkurda farklı bir yarışma sizi bekliyor.

Bu yarışma türlerini kısaca şu şekilde açıklayabiliriz. İlk bölümde bariyer ve kayalardan oluşan düz bir parkurda koşuyorsunuz. Tüm yarışmacılar yanyana sırayla koşuyor. Arkanızdan da vahşi hayvanlar kovalıyor. Hayvanlara yakalanan yarışmacılar elenerek ölüyor. Hayatta kalan yarışmacı sayısı ekranın üst tarafında yazıyor.

İkinci bölümde çift yönde hareket eden arabaların üstünde kalıp üst geçitlere çarpmamaya çalışıyorsunuz. Araçların üstünde bir yönde giderseniz üst geçitlere yaklaşıyorsunuz. Bunun için ters yönde giden aracın üstüne atlayarak üst geçtlerden kaçınmaya çalışın. Üçüncü bölümde iki çizgi arasında dolaşıp hayvan ve arabalardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Hayvan yada arabalar üstünüze doğru geliyor. Hayvan yada araba bulunmayan bölgeye geçerek hayatta kalıyorsunuz. Son bölümde ise dairesel bir alanda vahşi hayvan veya arabaların altında kalmamaya çalışıyorsunuz. Vahşi hayvan yada arabalar üzerinize doğru gelmeden önce yere kırmızı çizgi çiziyor. Bu çizginin olduğu bölgede kalmadan kendinizi koruyarak mini survival oyunu oynamayı kazanıyorsunuz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz