Mahjong Eşleme Oyunu

Mahjong
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mahjong Eşleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mahjong eşleme oyunu 36 kolay ve zor bölümden oluşuyor. Bölümler kolaydan zora doğru giderek daha da eğlenceli hale geliyor. Her bölümde ekranda bulunan domino taşlarını en kısa sürede temizlememiz gerekiyor. Taşların üzerinde farklı renklerde ve farklı şekillerde resimler bulunuyor. Aynı şekil ve aynı resimde 2 tane domino taşı bulunuyor. Bu taşları bulup sırayla üstlerine tıkladığımızda yok oluyorlar. Böylece ekrandaki diğer taşları oynama fırsatımız oluyor. 

Taşların sağ veya sol tarafları boş olursa seçilebiliyorlar. Eğer her iki tarafıda dolu olursa yani etrafında başka domino taşları bulunuyorsa seçilemezler. Her yok ettiğimiz domino taşıyla başka bir taşı seçili hale getiriyoruz. 

Eğer hamle yapacak domino taşı kalmazsa ekranın sağ tarfında en üstte bulunan butona tıklayarak taşları yeniden diziyoruz. Soru işareti olan butona tıklayarak ip ucu alabiliriz. Yeniden oyna butonuna tıklayarak ta bölüme yeniden başlayabiliriz. Oyunda bulunan 36 farklı bölümün hepsini en kısa süre tamamlayarak mahjong eşleme oyunu oynayın ve dikkat becerinizi geliştirin.

Yorumlar
şerife 6. bölüm 2. level de son 4 taş kapalı olduğu için eşleşemiyor düzeltirseniz sevinirim 2019-03-23 16:33:36
şerife 5. bölüm 1. level de bir hata var tek taşa kalıyor düzeltirseniz sevinirim 2019-03-22 22:18:57
Yorum Yaz