Kurt Simülatörü Oyunu

The Wolf Wild Animal Simulator
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kurt Simülatörü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kurt simülatörü oyunu oynarken ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerindeki yeşil topu sağa sola yada yukarı aşağı sürükleyerek karakterinizi yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki ATTACK butonuna tıklayarak diğer hayvanlara saldırı yapıyorsunuz. POUNCE butonuna tıklayarak diğer hayvanlara pençe atıyorsunuz. GROWL butonuna tıklayarak uluyorsunuz. PICK butonuna tıklayarak yerdeki odun parçalarını alıyorsunuz. SPEED butonuna tıklayarak ta hayvanın yürüme ve koşma hızını arttırıyorsunuz.

Ekranın sol üst köşesinde kalan gücünüz, et yeme ihtiyacınız ve enerjiniz görünüyor. Etrafta bulunan geyik, deve, manda gibi hayvanlara saldırıp öldürüyorsunuz. Onların etlerini yiyerek et ihtiyacınızı karşılıyorsunuz. Hayvanları öldürüp etlerini yedikçe para kazanıyorsunuz. Ayrıca etrafta bulunan altınları toplayarak ta para kazanıyorsunuz. Sağ üst köşeden kasanızda bulunan para miktarını takip edebilirsiniz. Paralarınızı kullanarak MAIN bölümünde bulunan görevleri tamamlayarak karakterinizi geliştiriyorsunuz.

Ekranın sağ üst köşesindeki hatitadan araziyi inceleyebilirsiniz. Harita üzerindeki kırmızı noktalar çevrenizde bulunan hayvanların konumlarını ve yönlerini gösteriyor. Kurt simülatörü oyunu oynarken karakterinizin ön tarafında bulunan sarı renkli ok işaretini takip ederek görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Karakteriniz uyumak ve diğer vahşi hayvanlardan korunmak için bir mağarayı kullanıyor. Bu mağara karakterinizin evidir. Çevreden topladığınız otları ve odun parçalarını toplayarak mağarayı yaşanılabilir hale getiriyorsunuz. Sol üst köşedeki et, güç ve enerji baremleriniz sıfırlandığında karakteriniz ölüyor. Bunun için bu baremleri sürekli olarak dolu tutmaya çalışmalısınız. Böylece vahşi doğada hayatta kalmaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
Caner mobilde en çok oynadığım oyun tarzlarından birini burada benzerini görmek ne büyük bir şereftir. mobilde The Wolf oynuyorum 4 yıldır bayağı ilerlemeşim bakalım burada ne yapabileceğim :)) 2024-03-13 06:28:20
Yorum Yaz