Kırmızı ve Mavi Top Oyunu

Red And Blue Ball Cupid Love
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kırmızı ve Mavi Top Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kırmızı ve mavi top oyunu oynarken bilgisayarlarda yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafındaki sağ, sol ve yukarı ok butonlarını kullanıyorsunuz. Karakter değiştirme butonuna tıklayarakta toplar arasında geçiş yapıyorsunuz. Seçtiğiniz karakterin rengine göre ok butonlarının rengi de değişiyor.

Parkurun başlangıç noktasından itibaren yuvarlanan iki cisim ile beraber bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Her parkurda havada asılı olan yıldızları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Parkurun en zorlu bölgesine saklanmış olan anahtarı alarak kilitli olan arkadaşlarınızı kurtarıyorsunuz. Havada asılı olan kalp parçalarını toplayıp aşk kapısına ulaşarak bölümleri tamamlıyorsunuz 

Bu seferki maceramızda çıkış kapısına ulaşmaya çalışan iki nesneye yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yuvarlak karakterimiz aşk yaşayacağı sevgilisine ulaşması için bölümlerden oluşan uzun bir yolculuğa çıkıyor. Yolculuk sırasında kötü karakterli kare düşmanlarından saklanması gerekiyor. Kare kutuları gördüğünüzden onların üzerinden zıplayarak yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Yada üzerlerinde zıplayıp onları yok ederek puan kazanabilirsiniz. Çıkış kapısına ulaşmadan önce tuzaklara ve karelere yakalanırsanız yada boşluklardan aşağıya düşerseniz yanıyorsunuz. Yandığınızda aynı bölüme yeniden başlayarak kırmızı ve mavi top oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Toplamda 2 tane can hakkınız bulunuyor. Kalan can haklarınızı ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz. Topladığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden yeni karakterler satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Pelin Su Youtuber acayip guzel bir oyun not:youtube da beni takip et! lutfen 2023-07-08 13:02:36
kral iyi oyun 2023-05-26 13:59:13
prenses Bence de guzel bir oyun ve eylenceli 2023-05-02 16:33:14
kral oyun güzeldi 2023-04-05 13:04:25
AliakbarPro5 Bence güzel bir oyun. 2023-02-26 08:24:27
Yorum Yaz