Kazı Kazma Oyunu

Dig Deep
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kazı Kazma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kazı kazma oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekranda sürükleyerek madencileri kontrol ediyorsunuz. Maden araması yapılacak alanda önce çukur açarak çukurda bulunan altın, elmas ve mücevherleri çıkartıyorsunuz. Madenleri sırtınızda bulunan çantaya dolduruyorsunuz. Çukur katmanlardan oluşuyor. Çukurun kaç katmandan oluştuğunu DEPTH yazan kısımdan takip edebilirsiniz. Topladığınız madenleri çukurdan çıkartıp, çukurun sol tarafındaki alanda satarak paraya çevirebilirsiniz. Ekranın üst tarafından kazandığınız ve elmas miktarını takip edebilirsiniz.

Paralarınızı kullanarak işçi çıkarma evi, evcil hayvan satın alma evi, anıt inşa etme ve yeni maden ocakları açmak için kullanabilirsiniz. Her maden ocağında en fazla 4 tane madenci çalıştırabiliyorsunuz. Paralarınızı kullanarak madencilerinizin hızını ve yük taşıma kapasitelerini geliştirebilirsiniz. Kontrol ettiğiniz karakteri de çalıştırarak yük taşıma kapasitesini geliştirebilirsiniz. Çukurda katman sayısı arttıkça madencilerin yukarı çıkması için merdivenler inşa ediliyor. Eğer çukur çok derinleşip 100 katmanı geçerse bu sefer asansörler inşa ediliyor.

Madencilerin taşıma işlemini daha kolay yapabilmesi için motorsikletleri kullanmalarına izin veriliyor. Petshoplardan da evcil hayvan satın alarak madencilerin yanına arkadaş ekleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla maden ocağı açabilirsiniz. Böylece aynı anda daha çok para kazanıp gelirinizi yükselterek kazı kazma oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Mobil marketlerde Dig Deep adıyla da bulunan bu uygulamayla eğlenceli ve keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz