Kafe Hippo Oyunu

Hippo Valentine S Cafe
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kafe Hippo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kafe hippo oyunu mangalda şiş kebap yapma, ekmek arası hamburger hazırlama, dondurma satma ve cafe olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. Cafe bölümünde ekranın alt tarafında mutfak ve üst tarafında sandalye ve masalar bulunuyor. Müşteriler sırayla tezgahın önüne gelip siparişlerini veriyorlar. Sağ taraftan çay ve kahve gibi içecekleri sol taraftan ise pasta ve kek gibi yiyecekleri hazırlayarak tepsinin içine koyuyorsunuz. Sonrada içecek ve yiyecekleri müşterilerin ağzına götürerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Dondurma bölümünde tezgahın önüne gelen müşterilerin istedikleri siparişler üst taraflarında görünüyor. Önce külahı seçip sipariş ettiği meyveli dondurmayı külahın içine dolduruyorsunuz. Sonra da dondurmanın üstüne meyve ve çikolata parçaları dökerek müşteriye teslim ediyorsunuz. 

Barbekü bölümünde alt tarafta mangal ızgarası ve yiyecekler bulunuyor. Tezgahın önüne gelen müşterilerin siparişleri üst tarafta görünüyor. Önce şişi alıp üstüne sipariş edilen yiyecekleri diziyorsunuz. Sonra da ızgarada pişirip müşterilere teslim ederek bölümü tamamlıyorsunuz. 

Hotdog bölümünde hamburger satan el arabasının yanına gelen müşterilerin siparişleri üst taraftaki baloncuk içinde görünüyor. Ekranın sol tarafındaki sipariş hazırlama listesini takip ederek ekmek arasını yapıyorsunuz. Önce ekmek türünü seçip içine mayonez yada sos döküyorsunuz. Sonra da siparişin içeriğine göre soğan, et, peynir, salatalık ve yeşillik ekleyerek siparişi müşteriye teslim ediyorsunuz. Her bölümde farklı bir ürün hazırlayıp çiftlerin sevgililer gününü mutlu geçirmesini sağlayarak kafe hippo oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz