Işıltılı Kıyafetler Oyunu

Sequin İnsta Divas
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Işıltılı Kıyafetler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Işıltılı kıyafetler oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin üzerine sırayla tıklayarak 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, kaş şekli ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek ışıltılı kıyafetler oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
GÜNEŞ İYİ 2022-03-25 16:36:56
kuromii bence oyun mükemmel 2022-03-25 15:36:18
Yorum Yaz