Işıltılı Kıyafetler Oyunu

Sequin İnsta Divas
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Işıltılı Kıyafetler Oyunu Nasıl Oynanır ?

Işıltılı kıyafetler oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin üzerine sırayla tıklayarak 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, kaş şekli ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek ışıltılı kıyafetler oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Kerem 18 yaşındayım ve çocukların oynadığı oyunlara bir bakayım dedim ve bu oyunu gördükten nerdeyse aglıcaktım biz çocukluğumuzda benim en çok çocukluğumu yaşadığım yıllar 2015-2014 yıllarındaydı) ve sokağa çıkıp oyunlar oynardık futbol voleybol v.b ama şimdiki çocuklar daha kendileri giyinemiyorlar ama barbie giydirmeyi çok iyi biliyorlar annelr babalar uyarıyorum şu çocukların eline bilgisayar tablet telefon vermeyin ya lütfen ya birde gelip buraya saçma sapan isimler koyup boş boş şeyler yazıyorlar tiktokta hesap açıyorlar daha 9 yaşını bile doldurmayan çocuklar robloxu biliyorsunuzdur online bir oyun sitesi ve ya uygulaması benim kardeşim bu oyunu oynuyor ve sürekli bana dediği şey şu adlı kişi bana küfür etti, ve bunu yazanların adı da genellikle cemcel sonsuz fln oluyo yeminle bıktım şu cringe çocuklardan 2022-08-26 06:23:08
GÜNEŞ İYİ 2022-03-25 16:36:56
kuromii bence oyun mükemmel 2022-03-25 15:36:18
Yorum Yaz