İnstagram Kızı Giydirme 2 Oyunu

İnsta New York Look
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

İnstagram Kızı Giydirme 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

İnstagram kızı giydirme 2 oyunu ile bir haftalığına New York şehrine tatile giden prensese günlük bir tarz oluşturuyorsunuz. Güne hazırlanmadan önce trend olan seçenekler size sunuluyor. Prensesi bu seçeneklere uygun hazırlayarak bölümleri yüksek yıldız kazanarak tamamlıyorsunuz. Her gün prensese makyaj yapıp elbise giydiriyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sol tarafında malzeme dolabı ve sağ tarafında ise prenses bulunuyor. Dolabın köşesinde ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler dolabın içinde görünüyor. Makyaj yapmaya başlamadan önce TRENDS kutusundaki verilen seçenekleri aklınızda tutmanız gerekiyor. Dolaptan verilen seçeneklerin üzerine tıklayarak kızı hazırlıyorsunuz. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesl bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Aynı şekilde TRENDS penceresinde verilen seçenekleri aklınızda tutup prensesi bu seçeneklere göre giydirmelisiniz. Dolaptan prenses için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her gün tekrarlayarak instagram kızı giydirme 2 oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
eaglewomen oyun güzeldi 2023-03-06 11:42:40
dilara oyun çok güzel begendim tavsiye ederim teşekkür ederim... 2023-03-02 19:05:47
Yorum Yaz