İkiz Bebek Bakıcısı Oyunu

Newborn Twin Baby Care
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

İkiz Bebek Bakıcısı Oyunu Nasıl Oynanır ?

İkiz bebek bakıcısı oyunu BATH banyo yaptırma, DRESS UP elbise giydirme, FOOD yemek yedirme, ROOM DECORATION oda dekorasyonu ve HOSPİTAL hastane kontrolü olmak üzere 5 bölümden oluşuyor. Her bölümde kız veya erkek çocuklardan birini seçerek bakım görevini tamamlıyorsunuz.

Banyo yapma bölümünde ekranın alt tarafında bulunan malzemeleri sırasıyla kullanarak çocuğu yıkıyorsunuz. Önce diş fırçasına macun sürüp çocuğun dişlerini fırçalıyorsunuz. Sonra çocuğu şampuan ve sabunla köpüklü bir şekilde yıkayıp bölümü tamamlıyorsunuz. Giydirme bölümünde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise çocuk bulunuyor. Dolaptan çocuklara tişört, pantolon, şapka, etek ve ayakkabı seçerek bölümü tamamlıyorsunuz. Yemek yedirme bölümünde ilk aşamada süt tozundan biberon hazırlayıp çocuklara içiriyorsunuz. İkinci aşamada yulaf ezmesi ve şekeri karıştırarak mama hazırlayıp çocuklara yediriyorsunuz. Son aşamada ise elma parçaları ve sütü mikserde karıştırıp meyveli süt hazırlıyorsunuz. Sonrada çocuklara içirerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Oda dekorasyonu bölümünde ekranın sol tarafındaki menü butonlarını kullanarak odanın duvar kağıtlarını, zeminini ve duvardaki rafları tasarlıyorsunuz. Hastane bölümünde ilk olarak çocukların ateşini ölçüp, ateş düşürücü şurup içiriyorsunuz. Sonra nabızlarını ölçüp temiz hava verererek bölümü tamamlıyorsunuz. Her bölümde ayrı bir görevi yerine getirip çocukları ailesine teslim ederek ikiz bebek bakıcısı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
AZERBAİJAN❤ çok iyi oyun tavsiye ederim 2023-01-20 15:14:22
Yorum Yaz