Hollywood Yıldızları Giydirme Oyunu

Hollywood Stars Designer Outfits
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hollywood Yıldızları Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hollywood yıldızları giydirme oyunu ile Kylie Jenner, Khloé Kardashian ve Gigi Hadid dünyaca ünlü mankenlere makyaj yapıp kıyafet seçiyorsunuz. Menü sayfasında her bir manken kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, kaş şekli ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise manken kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 manken kız içinde gerçekleştirerek hollywood yıldızları giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ebe 14 yaşımda bunları oynuyom 2023-01-19 13:39:04
yağmur harika bir oyun ... 2014-01-05 13:31:55
askolik cok begendim oyunu 2013-07-14 09:52:10
ILAYDA ÇOK GÜZEL OYUN 2012-11-15 09:31:48
Yorum Yaz