Hit Master Oyunu

Hit Master 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hit Master Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hit master oyunu fare yada parmağınızla sokak serserilerinin üzerine tıklayarak oynanıyor. Ekranda tıkladığınız yere elinizdeki bıçakları fırlatıyorsunuz. Karşınızda bulunan serseriler size doğru yavaş yavaş yaklaşıyor. Serserilerin elinde de bıcak, satır ve kılıç gibi kesici silahlar bulunuyor. Serseriler sizin yanınıza geldiğinde size bu silahlarla saldırıyor ve sizi öldürüyor.

Düşman serseriler size yaklaşmadan hepsini öldürerek bölümü tamamlamanız gerekiyor. Serserileri kafasından vurduğunuzda tek atışla öldürebilirsiniz. Bıçağı adamların bedenine veya ayaklarına isabet ettirirseniz birden fazla atış yapmanız gerekiyor. Adamların yanında bulunan varilleri patlatarak tek hamlede bütün askerleri öldürebilirsiniz. İlerleyen bölümlerde serseriler kalkan ve zırh giyerek karşınıza çıkıyor. Bu durumda adamları öldürmek daha da zorlaşıyor. Askerlerin her zaman kafasına nişan alıp bıçaklı suikast düzenleyerek 3d hit master oyunu oynayın. Serserilerin arka tarafında bulunan rehineleri helikoptere bindirip bir sonraki bölüme geçiş yapın. Yanlışlıkla serserilerden birini öldürürseniz de yanıyorsunuz.

Yorumlar
beren bu oyunu yükleyip hem bilgisayardan hemde telefondan oynaya bilirsini birde oyun çok güzel bunuda söylemeyi unutmayım 2022-06-04 12:10:13
Yorum Yaz