Heroball Superhero Oyunu

Heroball Superhero
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Heroball Superhero Oyunu Nasıl Oynanır ?

Heroball superhero oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan sağ, sol ve yukarı ok tuşlarını kullanıyorsunuz.

Parkurun başlangıç noktasından itibaren yuvarlanan top ile beraber bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Her parkurda havada asılı olan yıldızları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Parkurun en zorlu bölgesine saklanmış olan anahtarı alarak bölümü tamamlamanız gerekiyor. 

Bu seferki maceramızda çıkış noktasında bulunan bayraklı bölgeye ulaşmaya çalışan kırmızı topa yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kırmızı top aşk yaşayacağı sevgilisine ulaşması için bölümlerden oluşan uzun bir yolculuğa çıkıyor. Yolculuk sırasında kötü karakterli kare düşmanlarından saklanması gerekiyor. Kare kutuları gördüğünüzden onların üzerinden zıplayarak yolunuza devam etmeniz gerekiyor. Yada üzerlerinde zıplayıp onları yok ederek puan kazanabilirsiniz. Engelleri aşıp parkurun sonundaki bayraklı bölgeye ulaşarak bölümleri tamamlıyorsuynuz. Çıkış kapısına ulaşmadan önce tuzaklara ve karelere yakalanırsanız yada boşluklardan aşağıya düşerseniz yanıyorsunuz. Toplamda 3 tane can hakkınız bulunuyor. Can haklarınız bittiğinde yanıyorsunuz. Yandığınızda aynı bölüme yeniden başlayarak heroball superhero oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
rana iyi 2023-02-27 18:43:04
SCP OYUN ÇOK GÜZEL 2020-09-25 13:07:44
meriç çokgüzel 2019-07-04 00:50:21
Yorum Yaz