Hastane Kaçağı Oyunu

Hospital Escaper
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hastane Kaçağı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hastane kaçağı oyunu yakalama ve kaçış olmak üzere 2 farklı modda oynanıyor. Açılış sayfasındaki "CHOOSE DOCTOR" seçeneği ile doktor ve "CHOOSE PATIENT" seçeneğiyle de hasta oluyorsunuz. Hem doktor hemde hasta olduğunuzda karakterinizi kontrol etmek için fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürüklemeniz gerekiyor.

Doktor olduğunuzda hastaneden kaçan hastaları yakalamanız gerekiyor. Bunun için 35 saniye süre veriliyor. Ekranda görünen mavi renkli ok işaretleri kaçan hastaların yönlerini gösteriyor. Kontrol ettiğiniz doktoru mavi renkli ok yönlerine götürerek kaçakları teker teker yakalıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmında bulunduğunuz bölüm sayısını, kalan süreyi ve yakalamanız gereken hasta sayısını takip edebilirsiniz. Süre bittiğinde tüm hastaları yakalamazsanız yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Hastaneden kaçan hasta olduğunuzda ise peşinizden koşan doktorlara yakalanmamanız gerekiyor. Bölümü tamamlamak için 30 saniye süre veriliyor. Bu süre içinde doktorlara yakalanmadan hayatta kalırsanız bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden karakterinize kanat satın alabiliyorsunuz. Böylece sonraki bölümlerde daha hızlı koşarak hastane kaçağı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Merve Yalcin Cemoslaoynadik super oyun 2022-05-09 13:18:00
cemre oyun süper 2022-05-07 12:55:38
Yorum Yaz