Hair Challenge Arena Oyunu

Hair Challenge Arena
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hair Challenge Arena Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hair challenge arena oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek kızı kontrol ediyorsunuz. Her bölüme sizinle beraber 8 yarışmacı başlıyor. Meydanda farklı renklerde saç parçaları bulunuyor. Saç parçalarını toplayarak kızın saçını uzatıyorsunuz. Kızın saçı ne kadar uzun olursa sıralaması da o kadar yüksek oluyor. Sıralamayı ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Meydanda saç uzatmaya devam ederken karşınıza makas, mıknatıs ve paten gibi nesneler çıkıyor. Makası aldığınızda karakterinizin hem hızı artıyor. Hemde karşısına çıkan rakiplerin saçlarını keserek onları sıralamada düşürüyor. Mıknatıs özelliğini alarak etrafınızda bulunan saç parçalarını kendinize doğru çekip saçınızı uzatabilirsiniz. Pateni alarak ta koşma hızınızı arttırabilirsiniz. Ekranın sol tarafındaki dikey göstergeden aldığınız özellikleri kullanma sürenizi takip edebilirsiniz. Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. UPGRADE kısmından puanlarınızı kullanarak karakterinize yeni özellikler satın alabilirsiniz. Ayrıca SHOP bölümünden de karakterinize yeni saç rengi ve kıyafet satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere yeni geliştirdiğiniz kızla başlayarak hair challenge arena oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Parkurda ilerlerken rakiplerin saçlarına takılırsanız yanıyorsunuz. Aynı şekilde rakiplerde sizin saçınıza takılırlarsa yanıyorlar ve sıralamadan yok oluyorlar. Bunun için rakiplerinize tuzaklar kurup onları teker teker parkur dışına atmalısınız.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz