Göz Ameliyatı 2 Oyunu

Punk Eye Surgery
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Göz Ameliyatı 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Göz ameliyatı 2 oyunu ile sokaklarda gazete dağıtırken kaza geçirip yaralanan çocuğu tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Önce gazeteci çocuğun şapkasını çıkartıp yüzündeki yaralara merhem sürüp iyileştirin. Ekranda görünen yazıları ekrana tıklayarak yok edebilirsiniz.

Ekranın sol tarafında bulunan spreyi çocuğun gözüne sıkın ve ayıraçla göz kapaklarını iyice açın. Yine sol tarafta bulunan tıbbı malzemeleri kullanarak çocuğun hasar gören göz korneasını değiştirin ve ayıracı çıkartın.

İkinci hasta olarak gözleri balon gibi şişen yerel bir gazeteciyi tedavi etmeye başlıyorsunuz. Gazeteci kız bir roportaj sırasında gözlüklerini takmayı unutuyor ve bulunduğu ortamda ise çok sigara içildiği için gazeteci kızın gözleri hasar görüp şişiyor. Önce gazeteci kızın sigara dumanından kararan yüzünü bezle temizleyin. 

Yine ekranın sol tarafındaki spreyi kızın gözüne sıkıp göz kapaklarını ayraçla açın.Mikroskopla göz içinde bulunan sigara partiküllerini tek tek temizleyip ayracı çıkartın ve gazeteci kızı taburcu edin. Son olarak gazeteci çocuk ve kıza şapka, gözlük ve elbise seçerek göz ameliyatı 2 oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
songül bu oyun cok güzel 2021-02-14 10:47:05
Yorum Yaz