Sivilce Patlatma Oyunu

Pimple Pop Rush
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sivilce Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sivilce patlatma oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak parmağınızı parkurda ilerletiyorsunuz. Tıklama işlemi sırasında fareyi sağa sola sürükleyerek parmağı kontrol ediyorsunuz. Parkur ergenliğe girmiş bir gencin kol ve bacaklarından oluşuyor. Rastgele çıkan siyah nokta ve sivilceleri sıkarak yok etmeye çalışıyorsunuz. Gencin kollarında bileklikler ve bacaklarında ise hallallar bulunuyor. Parmağınız bilekliklere ve hallallara çarparsa yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalarak sivilce patlatma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Hiç yanmadan kol ve bacakların sonuna ulaştığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz.

Bilek ve hallallar sabit yada hareketli olabiliyor. Bunlara çarpmamak için tıklama işlemini sonlandırarak parmağı durdurabilirsiniz. Önünüzdeki engel kalktığı zaman yeniden ekrana tıklayarak parmağı parkurda ilerletebilirsiniz.

Parkurda bulunan mavi renkli mücevherleri toplayarak puan kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafından toplam puanınızı ve bulunduğunuz bölüm sayısını takip edebilirsiniz. Kazandığınız puanları STORE bölümünden yeni el ve parmak satın alabilirsiniz. Mobil marketlerde Pimple Pop Rush adıyla da bulunan bu uygulama ile keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
aysel oyunlariniz eglenceli amma insan cabuk sikiliyor. BVirde lutfen daha iyi oyunlar yapin 2024-06-22 18:21:09
MİNA O KADAR GÜZELKİ ANATAMAM MÜKEMMEL BİR OYUN KESİNLİKLE OYNAMALISINIZ YA MÜQ 2024-03-29 12:23:34
apo 61 çok güzel oyun 2022-05-20 16:22:37
Yorum Yaz