Giysi Dükkanı Oyunu

Fashion Brand 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Giysi Dükkanı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Giysi dükkanı oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek konfeksiyon işçisini kontrol ediyorsunuz ve sağa sola yönlendirerek hareket ettiriyorsunuz. Ekranın sağ tarafında kumaşların, düğmelerin ve fermuarların olduğu depolar bulunuyor. Sol tarafında ise konfeksiyonun kesme ve dikme makineleri bulunuyor. Alt tarafta ise fabrika satış mağazası bulunuyor.

Önce kumaş deposundan kumaşları alıp kesme makinesindeki işçinin yanına götürüyorsunuz. Kesilen kumaşları dikiş makinesine taşıyorsunuz. Buraya düğme ve fermuar deposundan düğme ve fermuar da taşıyorsunuz. Burada dikilen kıyafetler sol taraftaki askılara işçi tarafından asılıyor. Dikimi biten kıyafetleri fabrika satış mağazasına götürüp reyonlara asıyorsunuz. Müşteriler mağazaya gelip kıyafetleri satın alıyor ve kasada ödeme yaparak size para kazandırıyor. Kasanızda biriken para miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Paralarınızı kullanarak SHOP bölümünden işçinizin ürün taşıma kapasitesini ve satış başına para kazanma miktarını arttırabilirsiniz. Kasanızdaki para miktarı ekranın üst tarafındaki GOAL hedefine ulaştığında bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak giysi dükkanı oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Her bölümde yeni bir ürün üretiyorsunuz. Eğer işçinizin elinde fazla ürün kalırsa ekrandaki ÇÖP KUTUSU butonuna tıklayarak işçinin elini boşaltıyorsunuz.

Yorumlar
Melis sena telli çok basit 2023-12-31 19:21:17
aga be iyi oynanabilir ama gelişmeli 2023-10-29 14:07:27
qwertyuiop oyun guzel 2023-10-24 17:29:36
Yorum Yaz